KARLOVICE | V Karlovicích na Vrbensku připravují tradiční a oblíbený Den obce a Karlovickou kosu. V areálu u místního fotbalového hřiště v sobotu 9. června 2018 vystoupí také kapela Tichá dohoda a Proton.

Foto: plakát akce

Obec Karlovice na Vrbensku se chystá na oblíbenou obecní slavnost – Den obce Karlovice a Karlovickou kosu. Pořadatelé akci připravují v areálu u místního fotbalového hřiště v sobotu 9. června 2018. Program začne už od osmi hodin ráno, kdy proběhne svěcení praporu v kostele ke 140. výročí Sboru dobrovolných hasičů Karlovice a nebude chybět ani průvod obcí.

Desátá hodina zahájí letošní Den obce vystoupením dětí z karlovické školky a školy, představením pro děti s kouzelnickými prvky v podání Divadla Gafa a pravé poledne přinese kynologickou promenádu. Od 13 hodin zahraje na pódiu slovácká muzika Muzikanči Opava, od 15 hodin cimbál v pop-rockové kapele Modrý cimbál, dále pak Jindra Holubec Y Amigos, Tichá dohoda a o večerní zábavu se postará vrbenská kapela Proton.

Během dne nebude chybět ani tradiční festival a soutěž v kosení kosou. Zahájení soutěže pořadatelé připravují na 11. hodinu na louce pod kostelem. Těšit se můžete také na soutěž O nejkarlovičtější koláč a na střeleckou soutěž ze vzduchovky. Vyhlášení výsledků soutěží proběhne od 16.30 hodin.

Více na plakátku akce!