BŘIDLIČNÁ | V Břidličné na Rýmařovsku zaregistrovalo svou kandidátní listinu celkem sedm subjektů. O místní složení zastupitelstva se letos už neutkají dvě politické strany – ČSSD a KDU-ČSL.

Foto: MěÚ Břidličná

Blíží se komunální volby do Zastupitelstva města Břidličná. Tamnímu registračnímu úřadu podalo svou kandidátní listinu celkem sedm subjektů. Občané tak budou vybírat ze sedmi kandidátních listin – KSČM, SDRUŽENÍ BŘIDLIČNÁ – SNK, Nezávislí města Břidličná – SNK, „Férový přístup ke všem a ke všemu“ – SNK, SNK a politického hnutí Starostové a nezávislí, „Pro naše město“ – SNK a Spolek pro rozvoj sportu, kultury a města Břidličné.

V Břidličné před čtyřmi roky se vybíralo také ze sedmi kandidátních listin. Letos ale místní už nebudou vybírat mezi kandidáty lidoveckými a sociálními demokraty. Ti boj o křesla ve vedení města a v zastupitelstvu vzdali.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfka zpravodajství.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.