KRNOV | Díky vstřícnosti Sdruženého zdravotnického zařízení Krnov, které na žádost města přemístí svou odběrovou místnost oddělení centrální laboratoře do menších prostor, by mohla v budově polikliniky vzniknout další zubní ordinace. Pokud tedy o prostory, které za tímto účelem nabízí k pronájmu odbor správy majetku města, projeví zájem některý ze stomatologů.

Foto: ilustrační – Pixabay

„Reagovali jsme tím na situaci, která na poliklinice vznikla v dubnu při obsazovaní uvolněných prostor po gynekologické ordinaci. Zájem o ně projevily dvě stomatoložky. Neúspěšné žadatelce jsme tehdy přislíbili, že budeme pro ni vhodné prostory hledat, což se stalo a v krátké době ji můžeme nabídnout prostory jiné. Pracovníci odboru správy majetku města v této záležitosti udělali maximum možného a proto věřím, že naší nabídky zubní lékařka využije,“ uvedl místostarosta Jan Krkoška.

Odběrová místnost ve stávajících prostorách, které se nacházejí v bloku B v druhém nadzemním podlaží, skončí k 30. 6., od července ji pacienti najdou v bloku D-E, rovněž ve druhém nadzemním podlaží.

Zdroj: MěÚ Krnov