KRNOV | Zubní lékařka otevře novou zubní ordinaci v budově polikliniky. Rada města ve středu 27. června vyhověla její žádosti o pronájem prostor v bloku B, v druhém nadzemním podlaží.

Foto: ilustrační – Pixabay

Prostory budoucí zubní ordinace do konce června užívá Sdružené zdravotnické zařízení Krnov. To zde má odběrovou místnost oddělení centrální laboratoře, která se přestěhuje do bloku D-E, rovněž ve druhém nadzemním podlaží.

Přestěhováním odběrové místnosti a uvolněním prostor vhodných pro zubní ordinaci se vyřešila situace, která nastala v dubnu, kdy o jeden volný prostor na poliklinice požádaly dvě stomatoložky, ale získat ho mohla jen jedna. Prostory tehdy získala Olga Žitníková, protože splňovala všechny požadavky uvedené v záměru pronájmu prostor k podnikání.

„Jelikož zubních lékařů je nedostatek, hledali jsme všechny možnosti, abychom paní doktorce vyhověli. Pracovníci odboru správy majetku města nakonec našli ve velmi krátké době díky vstřícnosti krnovské nemocnice řešení a jsem rád, že paní doktorka naši nabídku využila,“ uvedl místostarosta Jan Krkoška. Termín otevření zubní ordinace zatím není stanoven.

Zdroj: MěÚ Krnov