BRUNTÁLSKO | Multimediální agentura Studio STA a Euroregion Praděd uzavřeli dohodu o spolupráci v oblasti mediální prezentace a propagace. Stalo se tak ve Vrbně pod Pradědem v pondělí 10. srpna 2020.

Foto: Radek Vráblík

Euroregion Praděd a Studio STA – multimediální agentura o.p.s. mezi sebou uzavřeli smlouvu o vzájemné spolupráci. V pondělí dopoledne to svými podpisy potvrdily ředitelka Euroregionu Praděd Alena Šmigurová a ředitelka Studia STA Zdeňka Spurná.

„Uzavřeli jsme dohodu o spolupráci v oblasti mediální prezentace a propagace se Studiem STA a jsem velmi ráda, že se společně můžeme podílet na rozvoji Euroregionu Praděd a na našich dalších aktivitách,“ přiblížila ředitelka Euroregionu Praděd Alena Šmigurová.

Studio STA, které provozuje zpravodajský portál STA Bruntálsko www.stabruntalsko.cz, tak pokračuje v naplňování svých cílů společnosti. „Jsem velmi ráda, že jsme se dohodli na vzájemné spolupráci s Euroregionem Praděd, který náš region rozvíjí v oblasti kultury, vzdělávání, zachování místních tradic, a především také podporuje pro naši lokalitu důležitý cestovní ruch. Je naší společnou snahou zviditelnit činnost Euroregionu Praděd a všech dalších aktivit,“ doplnila ředitelka Studia STA Zdeňka Spurná.

Webové stránky:

Studio STA – multimediální agentura o.p.s. www.studiosta.cz

Euroregion Praděd www.europraded.cz