KRNOV | Službu konající policejní autohlídka z krnovského Obvodního oddělení chvíli po páté hodině ranní 12. listopadu 2021 v rámci dohledu nad bezpečností a plynulostí silničního provozu stavěla a kontrolovala na ulici Dvořákův okruh v Krnově řidiče nákladního vozidla značky Citroën Jumper, a to 52letého muže z Bruntálska.

Foto: ilustrační STA Bruntálsko

„Odborným měřením dechovými zkouškami bylo zjištěno, že tento muž řídí dodávkový automobil po předchozím požití alkoholických nápojů, kdy mu byly naměřeny pozitivní výsledky s hodnotami okolo 0,5 promile alkoholu v dechu. Výše uvedený řidič s naměřenými hodnotami souhlasil, předchozí požití alkoholických nápojů z večerních hodin předchozího dne plně doznal, o lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu (krve nebo moči) nepožádal,” informoval mluvčí policie René Černohorský.

Na místě mu řidičský průkaz zadržen nebyl, poněvadž jej nepředložil, bylo mu však zakázáno řízení všech motorových vozidel do dalšího rozhodnutí a opatření příslušné správní komise Odboru dopravy Městského úřadu v Krnově, kam bude spisový materiál podle věcné příslušnosti krnovskými policisty postoupen.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.