BRUNTÁLSKO | Podle kartářky Pavlíny Žigmundové z Rýmařova bude nový rok 2019 hodně zaměřený na finanční stránku, přichází nejlepší doba ke splacení dluhů. Lidé budou k sobě více tolerantnější.

Foto: ilustrační – Pixabay

Během roku 2018 jste se v rámci zpravodajství STA Bruntálsko setkávali s výklady karet od rýmařovské kartářky Pavlíny Žigmundové. Příchodem nového roku přinášíme věštbu na celý rok 2019.

Kartářka Pavlína Žigmundová z Rýmařova:

„Rok 2019 bude hodně zaměřen na finance. Vše, do čeho se pustíte naplno, by mělo přinést ovoce. Jestliže máte dluhy, bude tu více příležitostí, jak si je splatit. Vidím zde více pracovních příležitostí, více energie, méně stresu.

Stejně jako předešlý rok i v tomto roce budou lidé k sobě tolerantnější, můžete očekávat více pomoci, i vy sami můžete pomoci komukoliv a s čímkoliv. Buďte sebevědomější, méně se obávejte, více si přejte a nemyslete negativně, vaše myšlenky přitahují věci, takže pozitivní myšlení vás dovede dříve ke zdaru.

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.