BRUNTÁLSKO | Podle kartářky Pavlíny Žigmundové z Rýmařova bude nový rok 2018 pro všechny úspěšný jen za předpokladu, pokud člověk bude jednat čestně. Přijde mu tak úspěch v lásce, ale i v oblasti financí. Rok 2018 nebude tolik napjatý, jak roky předešlé!

Foto: ilustrační – Pixabay

Během roku 2017 jste se v rámci zpravodajství STA Bruntálsko setkávali s týdenními výklady karet od rýmařovské kartářky Pavlíny Žigmundové. Příchodem nového roku přinášíme věštbu na celý rok 2018.

Kartářka Pavlína Žigmundová z Rýmařova:

“Hodně věcí se dá do rovnováhy. Lidé budou v myšlení i činech opatrnější. Zvýší se obětavost pomáhat druhým, i když třeba jen malým skutkem. Rok 2018 přináší velmi mnoho možností a odvahy. Vypadá to na velmi úspěšný rok, kdy hodně lidí dosáhne toho, po čem touží. Jsou tu úspěchy v lásce, práci i finanční, ale také se mnoho lidí posune, co se týká duše, hodně kupředu.

Láska je úspěch a úspěch je láska. Lidé se více semknou, spojí a předsudky odplují na vodě zapomnění. Jednejte čestně a budete úspěšní, jak v lásce, tak i po finanční stránce. Podle mého nebude rok 2018 tak napjatý, jako předešlé roky.”

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.