BRUNTÁLSKO | Podle kartářky Pavlíny Žigmundové z Rýmařova bude nový rok 2018 pro všechny úspěšný jen za předpokladu, pokud člověk bude jednat čestně. Přijde mu tak úspěch v lásce, ale i v oblasti financí. Rok 2018 nebude tolik napjatý, jak roky předešlé!

Foto: ilustrační – Pixabay

Během roku 2017 jste se v rámci zpravodajství STA Bruntálsko setkávali s týdenními výklady karet od rýmařovské kartářky Pavlíny Žigmundové. Příchodem nového roku přinášíme věštbu na celý rok 2018.

Kartářka Pavlína Žigmundová z Rýmařova:

“Hodně věcí se dá do rovnováhy. Lidé budou v myšlení i činech opatrnější. Zvýší se obětavost pomáhat druhým, i když třeba jen malým skutkem. Rok 2018 přináší velmi mnoho možností a odvahy. Vypadá to na velmi úspěšný rok, kdy hodně lidí dosáhne toho, po čem touží. Jsou tu úspěchy v lásce, práci i finanční, ale také se mnoho lidí posune, co se týká duše, hodně kupředu.

Láska je úspěch a úspěch je láska. Lidé se více semknou, spojí a předsudky odplují na vodě zapomnění. Jednejte čestně a budete úspěšní, jak v lásce, tak i po finanční stránce. Podle mého nebude rok 2018 tak napjatý, jako předešlé roky.”