MĚSTO ALBRECHTICE | Třicet minut po čtrnácté hodině 29. září 2019 řídil osmašedesátiletý muž z Ostravy osobní auto Dacia po silnici mezi obcemi Město Albrechtice a Krásné Loučky, přičemž po výjezdu z levotočivé zatáčky dostal z dosud přesně nezjištěných příčin na přímém úseku vozovky smyk, vyjel za pravý okraj komunikace, sjel do silničního příkopu a zde narazil do stromu.

Foto: ZZS MSK

„Osmašedesátiletý muž po nehodě automobilu narazil do stromu. Utrpěl poranění hlavy, podezřením na otřes mozku. Po ošetření byl letecky transportován do FN Ostrava,” sdělil mluvčí ZZS MSK, Lukáš Humpl.

„Při této kolizní situaci v dopravě utrpěl řidič zranění těžšího charakteru s nutností lékařského vyšetření a ošetření, orientační dechová zkouška u něj vyzněla negativně a celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši 200 tisíc korun,” informoval mluvčí policie René černohorský.

Celá záležitost je nadále v prošetřování a v prověřování ze strany policistů Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále a jakékoli svědecké informace k této dopravní nehodě lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na bruntálské policejní číslo 974 731 251.

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.