RÝMAŘOVSKO | Mezi obcí Malá Štáhle a Rýmařov v sobotu 9. března 2019 jel osmačtyřicetiletý řidič s vozidlem Seat a při průjezdu pravotočivé zatáčky dostal s autem na mokré vozovce smyk.

Foto: Policie ČR

„Řidič nekontrolovaně přejel do protisměru a následně vlevo za okraj vozovky. Zde se v příkopu střetl s betonovým oplocením firmy. Při nehodě utrpěl řidič zranění a byl převezen do nemocnice. Z preventivních důvodů byl odvezen do nemocnice k vyšetření také nezletilý spolujezdec. Způsobená škoda činí 80 tisíc korun,” sdělila mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.

„Řidič se vzhledem ke zranění nebyl schopen podrobit dechové zkoušce na místě a tak byl nařízen odběr krve ve zdravotnickém zařízení.Mezi obcí Malá Štáhle a Rýmařov v sobotu 9. 3. 2019 jel osmačtyřicetiletý s vozidlem Seat a při průjezdu pravotočivé zatáčky dostal s autem na mokré vozovce smyk. Nekontrolovaně přejel do protisměru a následně vlevo za okraj vozovky. Zde se v příkopu střetl s betonovým oplocením firmy,” informovala dále mluvčí policie.

Při nehodě utrpěl řidič zranění a byl převezen do nemocnice. „Z preventivních důvodů byl odvezen do nemocnice k vyšetření také nezletilý spolujezdec. Způsobená škoda činí 80 tisíc korun. Řidič se vzhledem ke zranění nebyl schopen podrobit dechové zkoušce na místě a tak byl nařízen odběr krve ve zdravotnickém zařízení,” řekla závěrem Jiroušková.

V průběhu víkendu policisté řešili 11 nehod, při kterých došlo ke čtyřem lehkým zraněním. Způsobená škoda přesáhla 450 tisíc korun.