STARÁ VES, ŽĎÁRSKÝ POTOK | Jednasedmdesátiletý řidič osobního auta pravděpodobně nepřizpůsobil jízdu stavu komunikace, nezvládl rychlost a na mokré vozovce dostal smyk. K nehodě došlo v neděli 3.června 2018 mezi obcí Stará Ves a Žďárský Potok. Při nehodě utrpěl řidič lehká zranění a byl převezen do nemocnice.

Foto: Policie ČR

„Mezi obcí Stará Ves a Žďárský Potok řídil jednasedmdesátiletý muž vozidlo Octavia a na mokré vozovce při průjezdu levotočivé zatáčky dostal smyk. Vyjel za pravý okraj vozovky, kde narazil do ohradníku a následně do několika stromů. Při nehodě utrpěl řidič lehká zranění a byl převezen do nemocnice. Dechová zkouška byla s negativním výsledkem. Způsobená škoda činí 300 tisíc korun,“ informovala mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.

Víkend na silnicích

V průběhu víkendu dopravní policisté řešili devět nehod, při kterých se pět osob zranilo lehce. Hmotná škoda přesáhla částku 650 tisíc korun.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.