RÝMAŘOV | Pohřešovaná mladistvá osoba Milan Koval , narozen 3. července 2002, trvale bytem Rýmařov, z místa bydliště dne 18. listopadu 2019 a od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu a její pohyb či pobyt je neznámý. V bydlišti mladík zanechal deník, ve kterém byl dopis na rozloučenou s tím, že si ublíží na zdraví a na životě.

Foto: Policie ČR

Jedná se o osobu, která s největší pravděpodobností užívá marihuanu i alkoholické nápoje a není moc komunikativní se svým okolím a s cizími lidmi. Doposud provedená opatření, prověrky, šetření a pátrací akce byly a jsou negativní.

Popis osoby: věk 17 let, velmi hubené postavy, výška 175 cm, středně dlouhé hnědé vlasy, tetování na pravém předloktí – dvojitá lebka.

Popis oblečení: v době odchodu oblečen do černé zateplené mikiny, černých riflí doplněných o výrazné delší stříbrné lesklé řetězy připevněné na bocích, dále červenočerné tenisky a černý batoh.

Jakékoliv poznatky k pohřešované osobě zasílejte kriminalistům Územního odboru Policie České republiky v Bruntále na telefonní číslo 974 731 336 případně na policejní služebnu Obvodního oddělení Policie České republiky v Rýmařově s telefonním číslem 974 731 751 či na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158.

Zdroj: Policie ČR

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.