KRNOV | Správa železniční dopravní cesty bude v červenci opravovat železniční most v km 86,247 na trati Krnov – Olomouc. Z toho důvodu dojde k částečné, v některých dnech i úplné, uzavírce silnice III/4585 v Chářovské ulici pod tímto mostem.

Foto: Pixabay

Správa železniční dopravní cesty bude v červenci opravovat železniční most v km 86,247 na trati Krnov – Olomouc. Z toho důvodu dojde k částečné, v některých dnech i úplné, uzavírce silnice III/4585 v Chářovské ulici pod tímto mostem.

Omezení provozu budou v termínu:

1. 7.-9. 8. částečná uzavírka, provoz řízen světelnou signalizací (práce na opěrách železničního mostu),

5. 7.-6. 7. úplná uzavírka, provoz veden po objízdné trase (vyjmutí železničního mostu),

27. 7.-28. 7. úplná uzavírka, provoz veden po objízdné trase (opětovné osazení železničního mostu).

Po dobu úplné uzavírky bude objížďka vedena obousměrně po ulicích Chářovské, Čs. armády, Revoluční, Bruntálské do Brantic a dále po ulici Brantické.

V termínech úplné uzavírky dojde ke změně v příměstské autobusové dopravě, a to u spojů linky č. 853 816 Krnov – Krasov. Obslouženy nebudou autobusové zastávky „Krnov, lázně“, „Krnov, Karnola záv. 1“, „Krnov, mlékárna“, „Krnov, statek“, „Krnov, prádelna“, „Krnov, Brantická č. 140.

Zdroj: MěÚ Krnov

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.