VRBENSKO | Automotoklub Vrbno v AČR připravuje tradiční a velkolepou událost pro motoristické nadšence. Mezinárodní mistrovství závodů automobilů do vrchu Liqui Moly Maverick Hill Climb Czech 2024 – Vrbenský vrch se uskuteční od pátku 12. do neděle 14. července 2024.

Foto: Plakát akce – Automotoklub Vrbno v AČR

Jedenáctý ročník Mezinárodní mistrovství závodů automobilů do vrchu Liqui Moly Maverick Hill Climb Czech 2024 – Vrbenský vrch, který pořádá Automotoklub Vrbno v AČR, se i letos pojede na silnici mezi Vrbnem pod Pradědem, rozcestím nad Karlovicemi a Andělskou Horou.

„Těšit se opět můžete na závody do vrchu soudobých, historických automobilů a formulových vozů. Akci chystáme z hlediska organizačního a technického zabezpečení. Připravujeme také další doprovodný program – kulturní a společenskou část, a to ve spolupráci s Kulturním, informačním a vzdělávacím centrem ve Vrbně pod Pradědem,“ informoval hlavní pořadatel Martin Pleva z vrbenského Automotoklubu ČR.

Vrbenský vrch zaštítil hejtman Moravskoslezského kraje Jan Krkoška, podporuje ho Moravskoslezský kraj, Město Vrbno pod Pradědem a mnoho dalších partnerů. Mediálním partnerem akce je regionální zpravodajství STA Bruntálsko.

Foto: Plakát akce – Automotoklub Vrbno v AČR