KRNOV | Mezi šestou a osmou hodinou ranní 14. ledna 2020 doposud neznámý pachatel odcizil z parkoviště na ulici Albrechtické v Krnově dodávkové motorové vozidlo tovární značky Peugeot Partner šedé barvy, roku výroby 2018, registrační značky 1TJ 8537, čímž způsobil soukromé právnické osobě z Bruntálska celkovou hmotnou škodu na majetku ve výši 400 tisíc korun.

Foto: STA Bruntálsko

„Celou záležitostí se nyní intenzivně zabývají policisté z Obvodního oddělení v Krnově v úzké spolupráci s bruntálskými kriminalisty, po odcizeném automobilu je vyhlášeno celostátní pátrání a ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro důvodné podezření z naplnění skutkové podstaty přečinu krádeže resp. přečinu neoprávněného užívání cizí věci,” informoval mluvčí policie René Černohorský.

Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizeného automobilu, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.