KRNOV | Přibližně třicet minut po dvanácté hodině polední 20. března 2020 doposud neznámý pachatel využil v prostoru autobusové zastávky u supermarketu na ulici Opavské v Krnově chvilkové nepozornosti šestaosmdesátileté místní ženy a z lavičky jí odcizil volně odloženou dámskou koženkovou kabelku hnědé barvy. V kabelce měla různé osobní doklady a finanční prostředky.

Foto: STA Bruntálsko

„V kabelce se nacházely různé osobní doklady, dámská kožená peněženka černé barvy, finanční prostředky, slevové karty, platební karty, klíče a mobilní telefon, čímž poškozené ženě vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši téměř 3 a půl tisíce korun. Tento přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení v Krnově,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených věcí, dokladů, karet a financí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na krnovské policejní číslo 974 731 731.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.