ČR, MSK, VRBNO POD PRADĚDEM | Půvabná jednadvacetiletá Karolína Kopíncová, která pochází z Vrbna pod Pradědem, se uchází o korunku královny krásy ve finále MISS CZECH REPUBLIC. 

Foto: STA Bruntálsko

Jaké bylo její dětství, co říkají na úspěchy její rodiče, proč se přihlásila do soutěže, co ji nejvíce baví a proč chce být moderátorkou zpravodajství? Na všechny tyto otázky odpovídala Karolína Kopíncová v restauraci na pražské Kampě zakladateli Studia STA – multimediální agentury o.p.s. Radku Vráblíkovi v rámci připravovaného rozhovoru do regionálního zpravodajství STA Bruntálsko, který budeme publikovat už tento týden!

Pro Karolínu Kopíncovou můžete také hlasovat zde – https://www.missczechrep.cz/finalistky/2020-4-karolina-kopincova?fbclid=IwAR014bkk-RmFAHO3hCpjuoju-fS1BiNBtDH5gK2pobfQG9iyld10UYNMo3k

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.