KRNOV | Občané, kteří při výkonu svého volebního práva ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, konaných 20. a 21. října 2017, nemohou prokázat svou totožnost platným občanským průkazem nebo cestovním dokladem, mají možnost mimořádně požádat o vydání občanského průkazu ve zkrácené lhůtě.

Foto: ilustrační STA

Tento občanský průkaz se vydává bez strojově čitelných údajů s dobou platnosti na jeden měsíc. Vydání občanského průkazu je osvobozeno od správního poplatku. K podání žádosti o tento občanský průkaz je občan povinen předložit dvě fotografie o rozměru 35×45 mm a doklad, kterým prokáže svou totožnost, např. rodný list, řidičský průkaz.

Záležitost lze vyřídit na Městském úřadě v Krnově, odboru správním, oddělení matriky, občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel, v budově radnice na Hlavním náměstí 96/1, Krnov, 2. patro, kancelář č. 310 a 312. Telefonický kontakt na pracovnice úseku občanských průkazů a cestovních dokladů je 554 697 310, 554 697 311, 554 697 312.

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.