BRUNTÁLSKO | Policie ČR zveřejnila na své internetové stránce v databázi pohřešovaných osob muže jménem Filip Sopóci, po kterém policisté aktuálně pátrají. Potřebují jakoukoliv pomoc a obracet se můžete přímo na linku 158.

Foto: Facebook – Péťa Šťastný

Pohřešovaný muž Filip Sopóci, po kterém bylo vyhlášeno pátrání v neděli 26. srpna 2018, se narodil 21. srpna 1996. Letos tak oslavil dvaadvacáté narozeniny. Policie na svém portálu zároveň informuje, že muž má hubenou postavu, hnědočerné a rovné vlasy a barvu očí hnědou. Jeho bydlištěm je okres Bruntál.

„Dne 26. 8. 2018 mezi 3. až 4. hodinou ránou se nám ztratil kamarád a nic o něm nevíme. Naposledy byl viděn na zábavě v obci Hroška. Jmenuje se Filip Sopóci, měří asi 170 cm, má krátké hnědé vlasy, hnědé očí, váží tak cca 60 kg, měl na sobě modré kraťasy, černé tričko, černou šusťákovou bundu, červeno bíle boty adidas. Za každé informace budeme rádi. Prosím sdílejte,“ uveřejnil výzvu Péťa Šťastný na sociální síti Facebook. Jeho příspěvek hned sdílí i jeho přátelé a známí například z Krnovska a Osoblažska.

Do redakce STA Bruntálsko napsala i Bára Kubalová. „Dobrý den, můžete prosím pomocí svého fb profilu sdílet zprávu o pohřešované osobě?“ Podrobnosti z policejních stránek najdete zde pod článkem.

Foto: Web Policie ČR