TŘEMEŠNÁ | Do nebezpečné situace se údajně měla dostat jedna žena na Osoblažsku. Když nechtěla zaplatit za korunky u zubaře, doktor ji měl údajně zamknout v ordinaci. Měl tam mít pistoli a náboje. K události došlo v Třemešné na Osoblažsku ve středu 14. listopadu 2018.

Foto: Pixabay

„Před měsícem k němu (k zubaři, pozn. red.) šla moje mamka, obrousil jí zuby a dnes šla na nasazování korunek. Chtěl po ní čtyři tisíce. Po zjišťování na pojišťovně jsem zjistila, že obyčejné korunky hradí pojišťovna, a že mu nemá nic platit. Tuhle skutečnost mu dnes mamka sdělila,“ napsala o situaci v diskuzi na sociální síti dcera pacientky.

„Z “milého” doktora byl najednou někdo jiný. Byl agresivní, vyhrožoval jí, urážel ji vulgárně, a zamkl ji v budově, takže nemohla utéct. Pochopitelně měla mamka strach, ale o to víc, když víte a vidíte, že v ordinaci má zbraň a na stole náboje. Doktor odešel někam pryč a mamka otevřela okno a volala o pomoc. Okamžitě jsem volala policii,“ pokračovala dcera pacientky.

„Když zjistil, že jsem si nedělala srandu, tak mamku pustil ven, následně otevřel okno, začal se smysluzbaveně smát a neustále mi ukazoval vztyčený prostředníček, přičemž stále držel kameru v ruce a natáčel si mě. Teď už to bude řešit policie,“ dodala.

Případem se skutečně zabývá Policie ČR. „Policisté zjišťují okolnosti události. Momentálně nemůžeme sdělit žádné další informace,“ uzavřela mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.

Redakce zpravodajství STA Bruntálsko požádala o vyjádření i zmiňovaného zubaře, ten ale na dotazy nereagoval.

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.