BRUNTÁL | Policisté prověřují případy vloupání do rodinných domů, ke kterým došlo od odpoledních hodin 27. do rána 28. srpna 2018 v Bruntále na ulicích Čajkovského a Lidická. Prozatím byla škoda vyčíslena na částku přesahující 13 tisíc korun.

Foto: ilustrační – Pixabay

„Prozatím neznámý pachatel vnikl přes sklepní okna do tří rodinných domů, jejichž majitelé spali. V jednom případě odcizil ve sklepě nalezenou pivní přepravku s láhvemi a v dalších dvou se dostal až do obytných prostor. Prohledal je a odnesl si nalezené šperky a kabelky, ve kterých byly doklady poškozených a platební karta. Prozatím byla škoda vyčíslena na částku přesahující 13 tisíc korun,“ sdělila mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.

„Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění pachatele a nalezení odcizených věci, je možné sdělit bruntálským policistům na tel. čísle 974 731 651. V souvislosti s tímto případem je vhodné, aby si lidé bydlící v okrajových částech města Bruntál všímali pohybu neznámých osob a v případě jakýchkoli pochybností kontaktovali ihned bruntálské policisty,“ řekla závěrem Jiroušková.

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.