BRUNTÁL | Káva u starosty si mezi obyvateli Bruntálu získává oblibu. V plánu je již třetí setkání, to minulé bylo tematicky pestré.

Foto: MěÚ Bruntál

„Musím vyjádřit spokojenost. Nejenže si spolu s místostarosty Petrem Rysem a Radkem Zatloukalem můžeme takto pohovořit s lidmi, které trápí nejrůznější problémy, ale také si vyslechnout zajímavé podněty, získat informace o činnosti a úspěších jednotlivců i organizací, které mají v Bruntále nezastupitelné místo a prezentují nás daleko za hranicemi města,“ komentoval poslední setkání starosta města Martin Henč.

 

Jedním z témat posledního setkání byly činnost a úspěchy taneční školy Stonožka. Vedení města také dostalo zajímavý tip na doplnění některých veřejných prostranství kovovými drátěnými sochami. Další témata se týkala plateb za odpad, evidence psů a situace v lokalitě Dlouhé ulice a okolí.

 

Příští setkání se se uskuteční ve čtvrtek 1. června. Mezi 14. a 16. hodinou budete vítáni v kanceláři starosty města, Městský úřad Bruntál, Nádražní 20, budova B, 3. nadzemní podlaží.

Zdroj: MěÚ Bruntál