VRBNO POD PRADĚDEM, MNICHOV, DRAKOV | Po zimě zničenou silnici, která vede přes místní část Mnichov ve Vrbně pod Pradědem směrem na Drakov, čeká plošná výsprava. Informaci potvrdil vedoucí bruntálského střediska Správy silnic Moravskoslezského kraje Jaroslav Kala. Podívejte se na fotografie!

Místní občany, rodiny s dětmi, které se vydají s kočárkem na procházku, ale i turisty a cyklisty po zimě tíží zničená silnice vedoucí přes místní část Mnichov ve Vrbně pod Pradědem směrem na Drakov. „Oprava silnice Drakov bude provedena plošnou výspravou. Prioritou na Vrbensku letos je oprava mostu přes řeku Opavu,“ informoval vedoucí bruntálského střediska Správy silnic Moravskoslezského kraje Jaroslav Kala.

Zároveň podle šéfa silnic byla letošní zima oproti předchozím náročnější z hlediska mrazů a výkyvů teplot. To se odrazilo také na aktuální podobě silnic. „Silnice v regionu se budou opravovat po rozjetí obaloven. Nyní se provádí pouze nutné výspravy studenou balenou,“ uzavřel vedoucí bruntálského střediska Správy silnic Moravskoslezského kraje Jaroslav Kala.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.