BRUNTÁL | Žena doplatila na svou nepozornost, neznámý pachatel jí z volně odložené kabelky odcizil mobilní telefon, různé osobní doklady a platební kartu, čímž vznikla poškozené ženě celková hmotná škoda ve výši 7 tisíc korun.

Foto: Policie ČR

„V době mezi jednou a druhou hodinou ranní 12. srpna 2017 doposud neznámý pachatel spáchal v jedné z restaurací na ulici Požárníků v Bruntále přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti místní pětadvacetileté a z volně odložené kabelky jí odcizil mobilní telefon značky Sony Xperia Z3 bílé barvy, různé osobní doklady a platební kartu, čímž vznikla poškozené ženě celková hmotná škoda ve výši 7 tisíc korun,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Tento případ majetkové trestné činnosti prověřují policisté z obvodního oddělení v Bruntále a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizené věci a dokladů lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na bruntálské policejní číslo 974 731 651.