VRBNO POD PRADĚDEM | V přesně nezjištěné době mezi devatenáctou hodinou 21. ledna a patnáctou hodinou 22. ledna 2020 vlezl zloděj zadními dveřmi do jednoho z rodinných domů na ulici Bezručové ve Vrbně pod Pradědem a ukradl různé druhy šperků, mince a finanční prostředky.

Foto: STA Bruntálsko

„Doposud neznámá osoba odcizila různé druhy šperků ze žlutého a bílého kovu (prsteny, řetízky a přívěšky), různé mince staršího data výroby a finanční prostředky, čímž poškozenému místnímu pětapadesátiletému muži vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši 100 tisíc korun. Tento přečin porušování domovní svobody a přečin krádeže nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení ve Vrbně pod Pradědem v úzké spolupráci s bruntálskými kriminalisty,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených cenností a financí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na vrbenské policejní číslo 974 731 761 případně na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158.

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.