JINDŘICHOV | V přesně neustanovené době od odpoledních hodin 29. listopadu 2019 do dopoledních hodin 30. listopadu následujícího dne doposud neznámý pachatel spáchal v obci Jindřichov přečin krádeže tím, že se u jednoho z panelových domů vloupal do zde instalované kovové stavební buňky ze které ukradl nářadí a stavební materiál. Majitelům vznikla hmotná škoda na majetku ve výši bezmála 30 tisíc korun.

Foto: Policie ČR

„Ze stavební buňky v Jindřichově odcizil : flexi rozbrušovačku, aku příklepovou vrtačku se dvěma nabíjecími bateriemi a rádio, vše značky Makita, dále aku flexi brusku značky Parkside se dvěma nabíjecími bateriemi, míchadlo sypkých hmot značky Einhall, šest hliníkových vodováh značky Horizont různých délek a dvě role látkové textilie (perlinky) značky Weber, čímž vznikla poškozené fyzické i právnické osobě celková hmotná škoda na majetku ve výši bezmála 30 tisíc korun.,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Toto protiprávní jednání majetkového charakteru nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení ve Městě Albrechticích a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizeného stavebního nářadí a materiálu, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na albrechtické policejní číslo 974 731 771.