KRNOV, KRÁSNÉ LOUČKY | Policisté z Obvodního oddělení v Krnově v těchto dnech zahájili úkony trestního řízení pro přečin krádeže a přečin porušování domovní svobody, kterých se dopustil doposud neznámý pachatel tím, že v noční době z úterka 22. na středu 23. srpna 2017 neoprávněně vstoupil na oplocený pozemek jednoho z rodinných domů v místní části Krásné Loučky v Krnově.

Foto: ilustrační _ Pixabay

„Po vypáčení uzamčených dveří vešel do přilehlé kůlny, ze které odcizil benzínovou sekačku, elektrickou řetězovou pilu, křovinořez, sekeru a benzínovou motorovou pilu. Poškozeným místním manželům tak byla způsobena celková hmotná škoda ve výši bezmála 20 tisíc korun,“ informoval mluvčí policie René Černohorský.

„Při prvotním šetření na místě činu nalezl policejní pes s bruntálským psovodem sekeru, a to na louce za domem, jiné odcizené věci dohledány nebyly. Jakékoli informace k výše uvedenému případu majetkové trestné činnosti, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených věcí lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na krnovské policejní číslo 974 731 731 případně na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158,“ řekl závěrem Černohorský.