MSK | Náměstek moravskoslezského krajského ředitele policie Radím Daněk zemřel. Policie úmrtí potvrdila na Twitteru, okolnosti ale nekomentovala. Předběžně vyloučila cizí zavinění.

Foto: Policie ČR

„Potvrzujeme tragickou událost, která zasáhla celou Moravskoslezskou policii. Příčiny a okolnosti prověřují příslušné orgány. V tuto chvíli nebudeme poskytovat žádné konkrétní informace, předběžně však můžeme vyloučit přímé cizí zavinění,“ potvrdilo zprávu o smrti Radíma Daňka vedení policie na svém twitterovém účtu.

„Nebyl to pro nás jen kolega, ale i přítel, kamarád a hlavně člověk s velkým srdcem. Každodenně zastřešoval plnění zásadních úkolů vnější služby krajského ředitelství, přesto nikdy nenechával bez povšimnutí běžné starosti policistů,” sdělil k tragické události krajský ředitel Tomáš Kužel.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.