LESKOVEC NAD MORAVICÍ | Tým lékařů a sester Krnovské nemocnice bude o víkendu dohlížet na hladký průběh festivalu Dračí lodě Slezská Harta, který se uskuteční v Leskovci nad Moravicí. Návštěvníci najdou krnovské zdravotníky ve stanu přímo na leskovecké pláži. 

Foto: SZZ Krnov

„Náš tým se několikrát ročně účastní významných sportovních a kulturních akcí v regionu, kde zajišťuje první pomoc. Do Leskovce vyrážíme opakovaně a budeme lidem k dispozici po celé tři dny festivalu a jeho závodů,“ řekl náměstek pro léčebnou péči Krnovské nemocnice Bronislav Sedláček.

V minulých letech zdravotníci na břehu Slezské Harty ošetřovali rozbitá kolena, drobné tržné rány, píchnutí hmyzem i kolapsové stavy. „Meteorologové hlásí výrazné ochlazení. Lidem proto doporučujeme, aby si s sebou vzali dostatek oblečení. Stejně jako v minulých letech návštěvníky i účastníky závodu upozorňujeme na to, aby s sebou měli léky, které pravidelně užívají,“ dodal primář Sedláček.

Zdroj: SZZ Krnov 

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.