VRBNO POD PRADĚDEM | Na dalekou Kubu zavede posluchače Tomáš Hanák. Zábavná přednáška známého herce je připravena v úterý 2. dubna od 18 hodin ve středisku Střecha ve Vrbně pod Pradědem.

Foto: Plakát akce

Herec, hudebník a moderátor Tomáš Hanák projel Kubu křížem krážem. O svých zážitcích a dobrodružství přijede vyprávět i do vrbenské Střechy, povídání doplní promítáním svých snímků z exotického ostrova. Sám na kole najezdil po pekelných cestách přes dva tisíce kilometrů.

Pro Tomáše Hanáka to byl přitom tak trochu návrat do známých míst, jako dítě na Kubě prožil dva roky se svými rodiči, když zde měl jeho otec – strojař pracovní povinnosti.

Návštěvníci akce si vyslechnou fascinující příběhy, které Tomáš Hanák zažil na Kubě, jsou to nejrůznější zážitky od setkání s místními obyvateli až po objevování tajemných míst. Krásu ostrova a jeho zajímavosti zprostředkují i jeho fotografie.

Vyprávění populárního herce přiblíží atmosféru Kuby, místní kulturu, hudbu, a také zajímavosti z místního života. Beseda je koncipována v zábavném a poutavém duchu, který zaručeně pobaví a zároveň posluchače vtáhne do nálady karibského ostrova.

Vstupné činí 250 korun, vstupenky osobně ve Střeše nebo na telefonu 554 295 195.

Tomáš Hanák je výraznou tváří pražského divadla Sklep.  Na filmovém plátně získal přízeň diváků v osmdesátých letech ve snímku Věry Chytilové Kopytem sem, kopytem tam nebo jako vekslák ve filmu Bony a klid. Účinkoval v řadě filmů a televizních snímků a seriálů.

Zdroj: MěÚ Vrbno pod Pradědem