VRBNO POD PRADĚDEM | Letošní závod Dračích lodí na Slezské Hartě se uskuteční 23. až 25. srpna a tým Vrbenských lišek nebude chybět. Už tuto sobotu bude trénovat v zátoce v Razové, aby v samotném závodu odvedl ten nejlepší výkon. Tým se oproti loňsku obměnil jen zčásti a o start v závodech je opět velký zájem. Mezi 28 členy a náhradníky je letos dvanáct žen včetně bubenice udávající tempo záběrů. Poznačte si termín závodu v kalendáři a přijeďte povzbudit Vrbenské!

Foto: archív MěÚ Vrbno pod Pradědem

Kapitánkou týmu Vrbenské lišky zůstává nadále Ing. Pavla Müllerová. Ještě před rokem startovala v roli místostarostky, letos už jako vedoucí majetkoprávního odboru Městského úřadu. “Jsem pyšná na náš tým, jsme dobrá parta a poštěstí se nám potkávat se i v průběhu roku. To plánujeme, v jaké sestavě nastoupíme, ale setkáváme se i proto, že se prostě chceme vidět. Letos popádlujeme opět ve stejných barvách, tedy v bílo-oranžovo-černé kombinaci. Po zkušenostech z loňska ale budeme nově vybaveni fleecovými mikinami a také větrovkami, abychom nebyli tak prokřehlí,” uvedla kapitánka. Celá parta komunikuje také přes facebookové stránky, kde má utvořenu svou skupinu.

Už v pátek 23. srpna od 17 hod mají Vrbenské lišky naplánován trénink. Zázemí na březích Slezské Harty bude mít srovnatelné s minulým rokem, tým má podporu vrbenských firem i podnikatelů. “Věřím, že podáme stejně dobré výkony jako před rokem, hlavně se ale těším na tu příznivou atmosféru, na letní kino i na kapely,” dodala Ing. Müllerová. V týmu Vrbenské lišky nastoupí také starosta Petr Kopínec, jen se zatím neví, zda v obou závodech. “Trochu mě trápí loket, ale snad to na výkonu nikdo nepozná,” potvrdil starosta.

Zdroj: MěÚ Vrbno pod Pradědem

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.