ČR, MSK, BRUNTÁLSKO | Pro nás pro všechny je teď důležité, abychom se chovali k sobě zodpovědně a zůstali letos doma. V tento čas musí být zdraví a láska k blízkým i ostatním na prvním místě. Řekla ředitelka Studia STA – multimediální agentury o.p.s. a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko Zdeňka Spurná ve svém velikonočním blahopřání. 

Milé čtenářky, milí čtenáři,

začaly nám svátky jara – VELIKONOCE. Ty letošní budou pro nás úplně jiné. V tento čas musí být zdraví a láska k blízkým i ostatním na prvním místě. Pro nás pro všechny je teď důležité, abychom se chovali k sobě zodpovědně a zůstali letos doma. V době koronavirové pandemie není možné navštěvovat rodiny a blízké, abychom je neohrozili na jejich zdraví. Spojit se s nimi můžete přes různé formy elektronické komunikace. Pokud nakonec vyrazíte alespoň na procházku, udržujte mezi sebou odstupy a noste roušky.

Chtěla bych všem poděkovat za to, že zůstávají doma. Zvládneme to! A to díky ohleduplnosti a toleranci každého z nás. Není to jednoduché, ale společně to skutečně zvládneme. Když budete mít dlouhou chvíli, koukněte na naše regionální zpravodajství STA Bruntálsko, které je pro vás pro všechny na dosah ruky.

Přeji vám krásné velikonoční svátky.

Vaše Zdeňka Spurná,

ředitelka Studia STA a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko