VRBNO POD PRADĚDEM | Vrbenští hasiči patří k nejlepším v Moravskoslezském kraji a právem se těší velkému respektu veřejnosti. Na sobotní výroční schůzi jednotce poděkovalo vedení města. Starosta Petr Kopínec ocenil mimo jiné výkony v celostátní soutěži ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel, kde Vrbenští vybojovali pátou příčku mezi týmy z celé republiky.

Foto: MěÚ Vrbno pod Pradědem

Ve slavnostním duchu proběhla v sobotu 18. ledna 2020 výroční členská schůze vrbenských hasičů. Konala se v nové hasičské zbrojnici a jako hosté se jí zúčastnili starosta města Petr Kopínec, místostarostka Iveta Pešatová a starosta Okresního sdružení hasičů Oldřich Orság.

Projednávání nezbytných záležitostí pak všem přítomným zpříjemnilo kulturní vystoupení dětí – mladých hasičů.

Starosta Petr Kopínec a místostarostka Iveta Pešatová předali na výroční chůzi poděkování města a drobné dárky družstvu vrbenských hasičů za vzornou reprezentaci města.

Družstvo ve složení Lubomír Kováčik, Ladislav Jelínek ml., Pavel Holý a Jiří Kubis se v loňském roce velmi úspěšně zúčastnili celostátní Soutěže ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel. V krajském kole soutěže, které se konalo ve Frýdku-Místku, zvítězili a postoupili do celostátního kola v Olomouci. Zde v těžké konkurenci obsadili pěkné páté místo. Ocenění celému družstvu předal také okresní starosta hasičů Oldřich Orság.

Zdroj: MěÚ Vrbno pod Pradědem

Foto: MěÚ Vrbno pod Pradědem

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.