VRBNO POD PRADĚDEM (FOTO) | V přístavbě vrbenské radnice se v pátek dopoledne konalo milé setkání s jubilanty – občany, kteří od začátku roku až do konce března slaví krásná jubilea 80 a více let.

Starosta Petr Kopínec a místostarostka Iveta Pešatová popřáli všem hodně zdraví, štěstí a pohody v životě a předali oslavencům dárek a ženám také krásnou růži. V družné besedě jubilanti vzpomínali na příhody z mládí, z práce, rodiny, při výchově dětí či z vojny a na jejich tvářích byla znát radost ze společného setkání a možnosti popovídat si.

Tuto krásnou akci organizačně připravuje matrikářka Městského úřadu Jaroslava Harazinová: “Ne všichni pozvaní mohli přijít, některým to nedovolil zdravotní stav. Za nimi tedy s přáním a dárkem pojedeme.”

Oslavencům přišli popřát také děvčata a kluci z Mateřské školy Jesenická se svými učitelkami. Přednesli několik písniček, básniček a také jeden tanec. Moc se líbili a sklidili zasloužený potlesk!

Zdroj: MěÚ Vrbno pod Pradědem

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.