VRBNO POD PRADĚDEM | V přístavbě radnice se konalo další setkání s jubilanty. Matrikářka Jaroslava Harazinová tentokrát pozvala už osmnáct seniorek a seniorů a bylo to velmi příjemné a radostné setkání. Akce proběhla v pátek 25. října 2019.

Foto: MěÚ Vrbno pod Pradědem

Všem oslavencům popřáli hodně zdraví a spokojenosti starosta Petr Kopínec a místostarostka Iveta Pešatová. Všechny potěšilo krásné vystoupení děvčátek a chlapců z Mateřské školy na Jesenické, kteří si připravili pásmo říkánek.

Krásná životní výročí oslavili paní Božena Křesťanová, Anna Vravišová, Marie Horáková, Vlasta Homerová, Jaroslava Kreisingerová, Marie Bergerová, Radmila Horáková, Františka Dybová, Anna Rozsypalová, Anna Jíchová, Ludmila Slámová a Jindřiška Obadalová a pánové Josef Foret, Květoslav Čech, Vasilios Kosteas, Oldřich Honek, Karel Schindler a Otto Riedl. Všichni pozvání na setkání s vedením města přijali a velmi je potěšilo.

Setkání jubilantů s představiteli města se stalo milou tradicí a senioři takovou příležitost velmi vítají. Je čas popovídat si o všem, co k životu na penzi patří, o radostech i trampotách, ale také o nápadech na proměnu města. Mnozí senioři vyznávají aktivní trávení času, pokud jim zdraví slouží, rádi chodí do přírody, na zajímavé kulturní i sportovní akce, vydávají se na výlety. Pro ty, kteří už žijí osaměle, jsou podobná setkání příležitostí nejen popovídat si, ale také se dozvědět, co se všechno děje a chystá v místě jejich domova.

Foto: MěÚ Vrbno pod Pradědem

Zdroj: MěÚ Vrbno pod Pradědem

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.