BRUNTÁL (FOTO) | Velikonoční zajíčky, slepičky, kuřátka, malované kraslice, věnečky z proutí jste si mohli koupit na našem tradičním velikonočním družinovém jarmarku, který proběhl minulý týden v úterý 9. dubna.

Bylo se na co dívat, ale i z čeho vybírat. Ceny byly příznivé pro všechny. Navštívilo nás hodně ochotných rodičů, kteří přišli podpořit nejen nás, ale hlavně své děti, pro které to bývá vždy událost. Malí prodavači prodali téměř vše, co se nabízelo. Kdo nemohl přijít v úterý, měl možnost nás navštívit ve středu 10. dubna, kdy se konaly jako každým rokem velikonoční dílničky.

Zde se už sice výrobky neprodávaly, ale každý měl možnost vyrobit si v jednotlivých odděleních dekoraci, která se mu líbila. Na výběr byly výrobky z proutí, šitá zvířátka, malované kraslice, dekorace z papíru, vlny, ale na své si přišli i mlsouni, kteří si mohli ozdobit perníček a hned si na něm i pochutnat.

Celé odpoledne se neslo v přátelském duchu. Rodiče tvořili se svými ratolestmi, povídali si se známými a jako bonus si každý mohl odnést domů vše, co si vyrobil. Bylo to příjemné setkání. Děkujeme všem, kteří nás přišli nejen podpořit, ale strávit s námi pár příjemných chvil před Velikonocemi.

Autor : Dagmar Kudličková – ŠD při ZŠ Bruntál, Jesenická