HORNÍ BENEŠOV | V blíže neupřesněné době mezi čtrnáctou hodinou 5. května a desátou hodinou 6. května 2020  doposud neznámý pachatel spáchal na území města Horní Benešov přečin poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodil tři osobní motorová vozidla a dopravní značení.

Foto: ilustrační STA Bruntálsko

„Před jedním z domů na ulici B. Němcové sprejem růžové barvy posprejoval poklice kol a přední nárazník na zde zaparkovaném automobilu tovární značky Opel Grandland a na kapotu automobilu tovární značky Alfa Romeo nastříkal růžovou barvou znak ve tvaru písmene X. V křižovatce dvou ulic B. Němcové a Jiráskové úmyslně sprejem poškodil tři zde instalované dopravní značky, na kterých vytvořil barvou růžové barvy tečky a na téže ulici posprejoval zadní dveře zde odstaveného osobního motorového vozidla tovární značky Škoda Fabia,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

 

Poškozeným fyzickým i právnickým osobám z Bruntálska tak byla způsobena celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 11 tisíc korun. Tuto trestnou činnost majetkového charakteru nyní intenzivně prověřují policisté z Obvodního oddělení v Bruntále a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k důvodům jejího protiprávního počínání a jednání, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na bruntálské policejní číslo 974 731 651.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.