MĚSTO ALBRECHTICE |  Program je opravdu bohatý a zámecký park je ideálním místem pro příjemné  prožití krásného  podzimního odpoledne s netradičním občerstvením, příjemnou muzikou, nadšenými lidmi a nezapomenutelnou zábavou. Akce se uskuteční 28. září 2018 od 13:30 v zámeckém parku Město Albrechtice –Hynčice 

Foto: Plakát akce

„Přineste koláč, buchtu, řez,  slanou či sladkou dobrotu a účastněte se soutěže  o nejlepší koláč. Ve fantazii se meze nekladou, ceny jsou lákavé a soutěž proběhne v několika kategoriích kategoriích -ženy , děti, slané, sladké a  třeba i nejkrásnější. zábava je připravena od nejmenších po nejstarší. Historickou stezkou vás provedou třeba V. Tlach s V. Keilem,  o svém zakletí vám povypráví Bílá paní z Lugslandu ale budete si muset dát pozor i na nemilosrdnou  bandu loupežníků ze Žárů,“ zve všechny pořadatelka Alena Křištofová.

„Dravci, koník i oslík ale také skákací hrad ze slámy pobaví nejen  malé návštěvníky a pro všechny milovníky mobilních telefonů- nezapomeňte si své miláčky doma, budete je potřebovat do naší selfí soutěž a zajímavé ceny. Nebude chybět ani procházka a plnění úkolů na cestě po vrchu Dubí a prohlídka nově opravené Kaple-hrobky rodiny Keil von Eichenthur. Neseďte doma a užijte si babí léto.“ řekla Křištofová.

 

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfka zpravodajství.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.