KRNOV | V blíže neustanovené době mezi dvacátou hodinou 23. září a čtrnáctou hodinou 24. září 2020 doposud neznámý pachatel odcizil ze sídlištního parkoviště na ulici SPC v Krnově zde odstavené vozidlo značky Peugeot Partner hnědé barvy, registrační značky 1TA3981 s úpravou pro invalidní osobu.

Foto: STA Bruntálsko

„V dodávkovém automobilu se dále nacházel cestovní gril, dva spacáky, dvoulitrová propanbutanová láhev, camping vařič a teplomet, čímž poškozenému 74letému místnímu muži vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši přes 401 tisíc korun. Tuto trestnou činnost majetkového charakteru nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení v Krnově v úzké spolupráci s bruntálskými kriminalisty,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele nebo k nálezu odcizeného automobilu či dalších věcí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na krnovské policejní číslo 974 731 731 případně na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158.

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.