DÍVČÍ HRAD (FOTO) | Obecní bál si v sobotu užili obyvatelé Dívčího Hradu a hosté z okolních obcí. Sál místního Kulturního domu se zaplnil do posledního místa, parket byl plný až do ranních hodin.V letošním roce se obecní bál konal 26. ledna 2019 od 20 hodin.

Účastníkům bálu zahrála k tanci a poslechu skupina HOT STRINGS, zpestřením programu bylo kromě bohaté tomboly vystoupení taneční skupiny EMIA DANCE a umělecké skupiny POSTRPOI.

„Letošní Obecní bál byl výjimečný, protože již v předprodeji jsme týden před bálem hlásili vyprodáno. Tato skutečnost a tak obrovský zájem nás ale zavazoval k tomu, abychom návštěvníkům nabídli atraktivní program, a aby kapela hrála na výbornou. To vše ale tým pořadatelů zvládl: Kapela hrála na jedničku, předtančení bylo skvělé a světelná show překvapila všechny přítomné,” řekl starosta Dívčího Hradu Jan Bezděk.

„Děkuji všem pořadatelům a věřím, že příští rok bude bál minimálně tak úspěšný jako letošní,” řekl závěrem starosta.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.