BRANTICE | Občané Brantic a okolí mohou přijít diskutovat se zástupci Povodí Odry. Tématem budou základní informace k projektu protipovodňových opatření na horní řece Opavě, vliv přehrady v Nových Heřminovech na povodňovou ochranu a protipovodňová opatření v obci Brantice.

Foto: Vizualizace Povodí Odry

Státní podnik Povodí Odry od roku 2008 realizuje rozsáhlý projekt protipovodňových opatření na ochranu měst a obcí na horním toku řeky Opavy. V této souvislosti Povodní Odry chce veřejnost informovat o postupu příprav a současném stavu realizace některých staveb.

Veřejná beseda se uskuteční v Kulturním domě v Branticích na Krnovsku ve čtvrtek 3. května 2018 od 17 hodin. Tématem budou základní informace k projektu protipovodňových opatření na horní řece Opavě, vliv přehrady v Nových Heřminovech na povodňovou ochranu a protipovodňová opatření v obci Brantice.

Za státní podnik Povodí Odry se bude účastnit generální ředitel Povodí Odry Jiří Pagáč, technický ředitel Petr Březina, investiční ředitel Miroslav Janoviak, za projektanta Jiří Švancara.

MAREK HIŠER
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.