BRANTICE | Občané Brantic a okolí mohou přijít diskutovat se zástupci Povodí Odry. Tématem budou základní informace k projektu protipovodňových opatření na horní řece Opavě, vliv přehrady v Nových Heřminovech na povodňovou ochranu a protipovodňová opatření v obci Brantice.

Foto: Vizualizace Povodí Odry

Státní podnik Povodí Odry od roku 2008 realizuje rozsáhlý projekt protipovodňových opatření na ochranu měst a obcí na horním toku řeky Opavy. V této souvislosti Povodní Odry chce veřejnost informovat o postupu příprav a současném stavu realizace některých staveb.

Veřejná beseda se uskuteční v Kulturním domě v Branticích na Krnovsku ve čtvrtek 3. května 2018 od 17 hodin. Tématem budou základní informace k projektu protipovodňových opatření na horní řece Opavě, vliv přehrady v Nových Heřminovech na povodňovou ochranu a protipovodňová opatření v obci Brantice.

Za státní podnik Povodí Odry se bude účastnit generální ředitel Povodí Odry Jiří Pagáč, technický ředitel Petr Březina, investiční ředitel Miroslav Janoviak, za projektanta Jiří Švancara.