KRNOV | Mateřská, základní a střední škola Slezské diakonie Krnov slavila 20 let od svého založení. Slavilo se od rána, se žáky, rodiči, pedagogy a příznivci školy. Ráno všichni vyrazili na průvod městem, kde rozdávaly děti upomínkové dárky kolemjdoucím. Děti z mateřských škol dopoledne navštívily naši školu, aby společně s našimi žáky oslavily toto výročí.

Foto: Petr Chromčák

Na samé začátky a postupný rozvoj zavzpomínali také bývalí ředitelé této školy. Biskup Slezské církve evangelické augsburského vyznání, která je zřizovatelem školy, Mgr. Tomáš Tyrlík poděkoval všem pedagogům, spolupracujícím subjektům a všem dalším, kteří se zasloužili o rozvoj školy a popřál hojnost Božího požehnání do dalších let.

K přání se připojuje také vedení Slezské diakonie a spolupracující kolegové ze Slezské diakonie i z Mateřské školy, základní školy a střední školy v Českém Těšíně. A to vše by se nemohlo uskutečnit za vydatné podpory sponzorů a proto bychom jim chtěli poděkovat.

Autor: Petr Chromčák

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.