ZÁTOR | Mezi obcemi Zátor a Nové Heřmínovy došlo k tragické dopravní nehodě. Při nehodě utrpěla řidička osobního vozidla zranění, kterým krátce po střetu podlehla. K nehodě došlo v neděli 31. května 2020 krátce před 14 hodinou.

Foto: ilustrační – ZZS MSK

„ Policisté na místě činu zjišťují veškeré okolnosti dopravní nehody mezi osobním a nákladním vozidlem. Při nehodě utrpěla řidička osobního vozidla zranění, kterým krátce po střetu podlehla. Řidička (ročník 1980) cestovala ve vozidle sama, tak jako řidič nákladního vozidla. Ten je nezraněn a dechová zkouška u něj vykázala negativní hodnoty na přítomnost alkoholu v dechu,” sdělila mluvčí policie Karolína Bělunková.

„Devětatřicetiletá žena, která v havarovaném vozidle cestovala, byla z jeho útrob vyproštěna ještě před příjezdem záchranářů. Prvotní vyšetření, provedené zasahující lékařkou ZZS ukázalo, že postižená utrpěla mnohočetná poranění v oblasti hrudníku a břicha. Ta byla smrtelná a pacientka jim podlehla ještě před příjezdem záchranářů. Posádka záchranné služby už jí nemohla nijak pomoci,” informoval Lukáš Humpl, tiskový mluvčí ZZS MSK.