ZÁTOR | Mezi obcemi Zátor a Nové Heřmínovy došlo k tragické dopravní nehodě. Při nehodě utrpěla řidička osobního vozidla zranění, kterým krátce po střetu podlehla. K nehodě došlo v neděli 31. května 2020 krátce před 14 hodinou.

Foto: ilustrační – ZZS MSK

„ Policisté na místě činu zjišťují veškeré okolnosti dopravní nehody mezi osobním a nákladním vozidlem. Při nehodě utrpěla řidička osobního vozidla zranění, kterým krátce po střetu podlehla. Řidička (ročník 1980) cestovala ve vozidle sama, tak jako řidič nákladního vozidla. Ten je nezraněn a dechová zkouška u něj vykázala negativní hodnoty na přítomnost alkoholu v dechu,” sdělila mluvčí policie Karolína Bělunková.

„Devětatřicetiletá žena, která v havarovaném vozidle cestovala, byla z jeho útrob vyproštěna ještě před příjezdem záchranářů. Prvotní vyšetření, provedené zasahující lékařkou ZZS ukázalo, že postižená utrpěla mnohočetná poranění v oblasti hrudníku a břicha. Ta byla smrtelná a pacientka jim podlehla ještě před příjezdem záchranářů. Posádka záchranné služby už jí nemohla nijak pomoci,” informoval Lukáš Humpl, tiskový mluvčí ZZS MSK.

 

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.