KRNOV | Po ulici Pod Ježníkem v Krnově řídil šestnáctiletý mladík z Krnova malý motocykl značky KTM, přičemž při odbočování vlevo na ulici Ježnickou a dále ve směru k ulici Albrechtické nejel při pravém okraji vozovky a nedal přednost v jízdě osmapadesátiletému místnímu muži, který řídil osobní auto značky BMW. V prostoru křižovatky tak došlo ke střetu a k pádu motocyklisty i jeho osmnáctileté spolujezdkyně na zem. K nehodě došlo okolo patnácté hodiny 13. května 2020.

Foto: ZZS MSK

„Obě tyto osoby byly z preventivního hlediska převezeny k lékařskému vyšetření a ošetření do krnovské nemocnice, ke zranění žádné jiné ze zúčastněných osob nedošlo, celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši 200 tisíc korun a orientační dechové zkoušky u obou řidičů vyzněly negativně,” informoval mluvčí policie René Černohorský.

Celá tato kolizní situace v dopravě je nadále v prošetřování ze strany policistů Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále.