RÝMAŘOV | Ve velkém sále Střediska volného času se konalo slavnostní oceňování reprezentantů města Rýmařova. Ocenění se konalo ve středu 20. března 2019 od 17 hodin.

Foto: MěÚ Rýmařov

Jednotlivé reprezentanty nominovaly kluby, organizace nebo sdružení, pod jejichž hlavičkou působí, a to v rámci pravidel Programů podpory zájmových aktivit a Programů podpory tělovýchovy a sportu. Zastupitelstvo města pak rozhodlo o konkrétních oceněných a výši přiděleného finančního daru.

Ocenění z rukou starosty Luďka Šimko a místostarostky Lenky Vavřičkové převzalo celkem dvanáct jednotlivců nebo kolektivů, kterým byly rozděleny finanční dary v celkové výši 127 tisíc korunKč.
V programu vystoupily žákyně tanečního oboru Základní umělecké školy Rýmařov se svými úspěšnými choreografiemi Jsem svá (Týna Baslarová), I Like Move (Ivana Němcová) a Pohlazení po duši (malá formace děti) a orientální tanečnice souboru Neila Annidia se soutěžními formacemi Munni Badnam (dorostenky), Sunrise (juniorky) a Believer (Anna Cimbotová). Tereza Človečková předvedla rýmařovskému publiku v premiéře svou soutěžní sestavu pro letošní závodní sezónu ve sportovním aerobiku.

Ocenění reprezentanti města:

Týna Baslarová – taneční obor ZUŠ Rýmařov
Anna Cimbotová – orientální tanec, Neila Annidia SVČ Rýmařov
Tereza Človečková – sportovní aerobik
Štěpán Filip – parkur
Ivana Němcová – taneční obor ZUŠ Rýmařov
Adam Nikolov – horolezectví
Lukáš Obručník – karting
Pavel Ondrášek – dálkový běh na lyžích
Václav Sedláček – dálkový běh na lyžích
Soutěžní formace juniorky – taneční obor ZUŠ Rýmařov
Soutěžní formace Neila Annidia – orientální tanec, SVČ Rýmařov
Soutěžní tým Ski klub RD Rýmařov – běžecké lyžování, koloběh

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.