MĚSTO ALBRECHTICE | Jednadvacetiletá žena řídila osobní auto a při odbočování vlevo na ulici Osoblažskou nedala přednost v jízdě protijedoucímu motocyklu Kawasaki, jenž řídil pětačtyřicetiletý muž z Opavy. V prostoru křižovatky tak došlo ke střetu a k pádu motocyklisty na zem, přičemž si způsobil zranění lehčího charakteru s nutností lékařského vyšetření a ošetření.

Foto: STA Bruntálsko

„Chvíli po šesté hodině podvečerní 13. srpna letošního roku řídila po ulici Hašlerové v Městě Albrechticích místní jednadvacetiletá žena osobní motorové vozidlo značky Audi, kdy při odbočování vlevo na ulici Osoblažskou nedala přednost v jízdě protijedoucímu motocyklu tovární značky Kawasaki, jenž řídil 45letý muž z Opavy. V prostoru křižovatky tak došlo ke střetu a k pádu motocyklisty na zem, přičemž si způsobil zranění lehčího charakteru s nutností lékařského vyšetření a ošetření,“ informoval mluvčí policie René Černohorský.

„Ke zranění žádné jiné ze zúčastněných osob nedošlo, orientační dechové zkoušky vyzněly u obou účastníků kolizní situace negativně, na automobilu vznikla škoda ve výši 50 tisíc korun a na motocyklu byla hmotná škoda vyčíslena na finanční částku ve výši 300 tisíc korun. I tento případ je nadále v prověřování ze strany policistů Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále,“ sdělil závěrem Černohorský.