BRUNTÁL | V těchto dnech policisté z Územního odboru Policie České republiky v Bruntále zahájili úkony trestního řízení ve věci přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti, ze kterého je důvodně podezřelá 20letá žena z Olomoucka, která zapříčinila dopravní nehodu se dvaasedmdesátiletou ženou z Bruntálu, a to na ulici Brožíkové v Bruntále.

Foto: ilustrační – ZZS MSK

„K této kolizní situaci v dopravě došlo pár minut před jedenáctou hodinou dopolední 8. ledna 2021, kdy řidička při couvání s osobním motorovým vozidlem tovární značky Opel Movano přehlédla za sebou jdoucí chodkyni, do které narazila a ta po pádu na zem utrpěla zranění těžšího charakteru horních i dolních končetin, což si vyžádalo její lékařské vyšetření, ošetření, operativní zákrok a hospitalizaci v krnovské nemocnici,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Ke zranění žádné jiné ze zúčastněných osob nedošlo, orientační dechové zkoušky vyzněly u obou účastnic dopravní nehody negativně a celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na řádově několik set korun. Celá záležitost je nadále v prověřování ze strany bruntálských policistů a kriminalistů.

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.