BRUNTÁL | Při střetu chlapec utrpěl zranění těžšího charakteru s nutností lékařského vyšetření a ošetření a s dobou léčení šesti měsíců. K nehodě došlo kolem půl čtvrté odpoledne 14. srpna 2018.

Foto: ZZS MSK

„Pětatřicetiletá žena z Bruntálub jela na svém jízdním kole po bruntálské ulici Jesenická, přičemž při jízdě z kopce ve směru k Černému potoku nedbala zvýšené opatrnosti vůči skupince chodců a přítomných dětí, nepřizpůsobila tak rychlost své jízdy této okolnosti a při projíždění kolem těchto osob došlo ke střetu jízdního kola se 7letým místním chlapcem. Ten při dopravní nehodě utrpěl zranění těžšího charakteru s nutností lékařského vyšetření a ošetření a s dobou léčení šesti měsíců. Ke zranění žádné jiné ze zúčastněných osob nedošlo a orientační dechová zkouška vyzněla u cyklistky negativně,“ sdělil mluvčí policie René Černohorský.

„Celá záležitost je nadále v prověřování ze strany policistů Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu a kriminalistů Služby kriminální policie a vyšetřování Územního odboru Policie České republiky v Bruntále s tím, zda nebyla naplněna skutková podstata přečinu těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti,“ sdělil závěrem Černohorský.