BRUNTÁL | Pár minut po jedenácté hodině 11. února 2020 došlo na ulici Jiráskové v Bruntále ke kolizní situaci mezi doposud neznámým řidičem dodávkového auta bílé barvy a pětačtyřicetiletou místní ženou. Ta v uvedené době šla po chodníku, přičemž při couvání a otáčení se nezjištěného automobilu byla lehce sražena k zemi.

Foto: ilustrační STA Bruntálsko

„Po této dopravní nehodě neznámý řidič z automobilu vystoupil, pomohl chodkyni vstát a ptal se jí na zdravotní stav. Žena však uvedla, že jí nic není, že jí zranění nevzniklo, rovněž ani žádná újma na majetku a neznámý muž po této informaci odejel neznámo kam. Chodkyně se však následně nechala ošetřit v chirurgické ambulanci bruntálské nemocnice s lehkým zraněním žeber a dolních končetin,” informoval mluvčí policie René Černohorský.

„Pro řádné zadokumentování celého spisového materiálu je nyní velmi nutné i vyjádření neznámého řidiče s neznámým dodávkovým automobilem případně dalších očitých svědků výše uvedené události. Tyto skutečnosti lze kdykoli telefonicky sdělit na bruntálské policejní číslo 974 731 251 případně osobně v budově bruntálských dopravních policistů,” sdělil závěrem Černohorský.