KRNOV (AKTUALIZOVÁNO, FOTO) | Město Krnov má prvního občánka nového roku 2018. Jmenuje se Lukáš Nacházel a narodil se v krnovské porodnici ve středu 3. ledna 2018 v 8.05 hodin mamince Gabriele a tatínkovi Lukášovi.

Foto: Gabriela Nacházelová

Město Krnov na své facebookové stránce uveřejnilo krátkou zprávu o svém prvním občánkovi nového roku 2018. Stal se jím Lukáš Nacházel, který se narodil ve středu 3. ledna 2018 v 8.05 hodin. Redakce zpravodajství STA Bruntálsko se proto obrátila přímo na maminku narozeného miminka.

„Porod byl plánovaný. Šla jsem císařem, byla jsem pod celkovou narkózou. Vše proběhlo bez komplikací. Jmenuje se Lukáš po tatínkovi, při narození měřil 50 centimetrů a vážil 4040 gramů. Lukášek má tři sourozence, a to dva z manželovy strany – Davídka a Adélku a jednoho z mé strany Klárku,“ řekla maminka prvního občánka Krnova Gabriela Nacházelová.

Šťastným rodičům gratuluje nejenom město Krnov, ale i zpravodajství STA Bruntálsko. S osobním blahopřáním se do krnovské porodnice za rodiči a miminkem vydá také krnovská starostka Jana Koukolová Petrová, a to v pátek 5. ledna 2018.